Novi veliki problemi za Lalatovića - Bićemo baš oslabljeni protiv Španaca!

utorak 20.06.2017.
19:06

Reprezentacija Srbije vodi protiv Makedonije posle prvog poluvremena u Bidgošću, ali selektor Nead Lalatović se suočio sa još dva velika kadrovska problema.

Beta/BranislavBožić/Mo

Podsetimo, u utakmici protiv Portugala povredio se napadač Aleksandar Čavrić, za koga je Evropsko prventvo završeno, ali to nije kraj problema za naš nacionalni tim.

Naime, danas je, sredinom prog poluvremena Marko Grujić zaradio žuti karton, što mu je ukupno drugi od početka šampionata, s obzirom da je ''požuteo'' i proti Portugala. Prema tome, ni na njega Nenad Lalatović neće moći da računa u trećem kolu protiv Španije!

Nažalost, ni to nije sve...

Naš desni bek Milan Gajić je u 13. minutu meča sa Makedonijom doživeo povredu skočnog zgloba posle oštrog starta Markoskog. Izdržao je na terenu do kraja prvog poluvremena, ali je u pauzi zamenjen, pa je njegovo mesto zauzeo Aleksandar Filipović.

U ovom trenutku je veliko pitanje da li će i on moći da nastupi protiv Španaca...

Podsetimo, Srbija je prvo poluvreme protiv Makedonije dobila sa 1:0, golom Mijata Gaćinovića u 24. minutu.