NOVI ŠOK ZA ''GROBARE''! Napredak rešeta, Partizan sa igračem manje!

petak 25.11.2016.
17:43

Šok za šokom za crno-bele protiv odlične ekipe Napretka u prvom poluvremenu! Gosti vode 2:1!

Beta/BranislavBožić/Ev

Taman kada se činilo da Partizan pojačava pritisak pred golom Kruševljana i da se približava izjednačenju, usledio je novi šok za domaće.

Naime, u 37. minutu meča, sudija Nenad Đokić pokazao je drugi žuti, odnosno crveni karton Urošu Đurđeviću, najefikasnijem fudbaleru Partizana u poslednje vreme!

Razlog za drugu opomenu bio je pokušaj simuliranja jedanaesterca od strane napadača crno-belih, po proceni glavnog arbitra.

Podsetimo, Napredak je prethodno, u 20. minutu poveo golom Marka Gobeljića, a taj gol možete da vidite OVDE.

U prilogu je Đurđevićevo isključenje.

I onda, samo par minuta kasnije, gosti koriste brojčanu prednost i posle kontre Vukanovića dolaze do vođstva od 2:0!

Nadu Partizanu dao je Leonardo u poslednjim trenucima prvog poluvremena, posle asistencije Saše Ilića.

13 Komentara

nenadnenad1234
Friday, 25.11.2016
18:55

vise covek ne sme ni da se oklizne u 16. odma covek vadi zuti karton. Nije bio faul, al se jasno vidi da je Djurdjevic izgubio korak i zato pao, posle se takodje vidi da covek nije ni sirio ruke, tj. trazio penal.

BUNTOVNIK S RAZLOGOM
19:36

Bogami, nekima bi za to bio sviran faul. kontakt je svakako postojao u vidu ociglednog guranja sa ledja koji je svakako i doveo do tog pada, a Uros je izbacen iz ravnoteze, odnosno izgubio je ravnotezu ne svojom voljom jer on to nikad ne radi, sudija mora da prati i navike fudbalera.

Saturday, 26.11.2016
04:56

50:50 je penal, a za zuti nas pokrao, prosto receno :D

Povratak kralja 46
21:11

Guranje postoji, ne postoji nikakva želja da se dođe do lopte, cilj odbrambenog igrača je da odgurne napadača. Dovoljno je da ga izbaci sa terena jer je s leđa i napadač ne može da vidi i očekuje zato se s leđa više kažnjava tako da je mogao da dosudi penal i niko mu ništa ne bi smeo prigovoriti. Đurđević nije izgubio korak već u trenutku kad je želeo da promeni pravac kako bi stigao do lopte jer bezobrazno odgurnut s leđa, to je prelomni detalj da se dosudi penal. Celu utakmicu sudija svojim pogrešnim odlukama namerno iritira Đurđevića i jedva je dočekao da ima detalj da izmisli crveni karton kako bi ga izbacio iz utakmice sa Vojvodinom jer im je propao plan da to urade sa Evertonom koji su započeli od početka sezone, a pojačali ga protiv Bačke. Ovo je toliko providno i očigledno da bezobrazno bode u oči. Samo ne znam dokle će moći da trpimo ovo.

Непобедиви
18:54

Prvo nije imalo potrebe da igrac Partizana dobije drugi zuti. Drugo, onaj faul Vukanovica kada je uzeo loptu u sesnaestercu takodje nije postojao. Dosta los sudija, ali najvaznije je da vodimo. #NapredNapredak