Novajlija otvorio konto u Partizanu!

nedelja 24.09.2017.
19:36

Crno-beli u prvih pola sata igre na Banjici stigli do dva gola prednosti. Nakon Ožegovića pogodio još jedan novajlija.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Šampion Srbije stigao je do dva gola prednosti u meču 11. kola Super lige sa Radom posle samo 28 minuta igre na stadionu "Kralj Petar Prvi".

Vodeći gol za Partizan postigao je Ognjen Ožegović u 15. minutu posle loše reakcije odbrane Rada i neuspele ofsajd zamke, a prednost je duplirao momak koji je u Humsku stigao u završnici letnjeg prelaznog roka.

Svoj prvi gol u crno-belom dresu kojim je Partizan stigao do dva gola prednosti na Banjici postigao je Milan Mitrović. Štoper gostujućeg tima sačekao je loptu posle kornera i lako je sproveo u mrežu posle kiksa golmana Zogovića.

Vodeći gol mogli ste da pogledate OVDE, a evo kako je Mitrović savladao golmana Rada i povisio prednost Partizana na 2:0.