Nova pobeda Nišlija, pretekli i Partizan!

sreda 23.08.2017.
19:56

Radnički iz Niša je danas uspeo da slavi protiv Mladosti iz Lučana na domaćem terenu sa 2:1.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/MO

Veoma zanimljiva utakmica danas u Nišu, Radnički je bio bolji rival od Mladosti iz Lučana, na kraju su slavili sa 2:1 nakon velike neizvesnosti u poslednjim minutima.

Nismo videli golove u prvih pola sata, a onda je Radnički krenuo nešto žešće ka golu protivnika. Prvo je Arsić promašio penal u 38. minutu, a onda smo videli i gol z 44. minutu utakmice kada je Čučkić postigao autogol na bizaran način.

U nastavku Marić za Mladost dobija drugi žuti karton, penal minut kasnije koristi Milan Pavkov, svi su mislili da je tada sve gotovo.

Ipak, nije bilo tako.

Mladost iz Lučana stiže do smanjenja rezultata u 80. minutu sa igračem manje i to preko Miloša Trifunovića, pa je Radnički strepeo sve do poslednjeg zvižduka glavnog sudije meča.

Ova pobeda Radničkog znači i da su Nišlije stigle do 13. boda iz 6 utakmica, sada imaju više i od Partizana koji ima 12, ali i utakmicu manje.

Sa druge strane, Mladost ostaje na 5 osvojenih bodova.