Ništa bez Saše Ilića! Partizan poveo u Nišu!

nedelja 06.03.2016.
20:28

Fudbaleri Partizana preko kapitena Saše Ilića iskoristili svoju prvu pravu priliku u drugom poluvremenu meča na ''Čairu'', za vođstvo protiv niškog Radničkog od 1:0.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Čitavih sat vremena odbrana Radničkog je bez većih problema odolevala Partizanovim napadima, ali u 60. minutu odlični golman Nišlija Aleksandar Jovanović je kapitulirao pred kapitenom Partizana Sašom Ilićem.

Lepa akcija crno-belih preko Bogosavca i Mihajlović, a Saša Ilić je sa petnaestak metara poslao loptu u donji desni ugao gola Radničkog - 0:1.