Nišlije miljenici sreće - Još se trese prečka na ''Rajku Mitiću''!

nedelja 21.05.2017.
19:31

Gosti iz Niša mogu da budu zadovoljni što su primili samo jedan gol tokom prvog poluvremena protiv Zvezde.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Kako smo objavili tokom prvog dela igre na našem najvećem stadionu, Crvena zvezda vodi protiv Radničkog sa 1:0 u poslednjem kolu Superlige Srbije.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Ričmond Boaći u 18. minutu, a na asistenciju Mihaila Ristića.

Ova dvojica igrača bila su u centru pažnje i nešto kasnije - i jedan i drugi su pogodili prečku gola gostiju!

Prvo je to učinio Boaći u 28. minutu posle asistencije Plavšića, a samo četiri minuta kasnije ''sevnuo'' je Ristićev projektil sa oko 25 metara, kada je prečka još jednom bila saveznik gostiju sa ''Čaira''.