Nišlijama ceo plen, Caki čovek preokreta!

nedelja 21.08.2016.
19:05

Niški Radnički osvojio sva tri boda u Gornjem Milanovcu protiv domaćeg Metalca, iako je domaćin imao gol prednosti do ulaska u finiš meča.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

U prvoj današnjoj utakmici šestog kola Superlige, niški Radnički je kao gost u Gornjem Milanovcu savladao domaći Metalac rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, ali je drugo donelo dosta uzbuđenja.

Najpre su domaći u 64. minutu postigli vodeći gol preko Otaševića i rezultatom 1:0 za Metalac ušlo se i u poslednjih deset minuta meča.

Ali onda, potpuni preokret! Prvo je u 81. minutu meča, doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Saša ''Caki'' Stojanović doneo je izjednačenje gostima, da bi samo tri minuta kasnije Lazar Arsić pogodio za konačnih 1:2.

Ovo je treća pobeda Radničkog od početka sezone i sada se sa 10 osvojenih bodova izjednačio na deobi četvrtog mesta na tabeli sa današnjim rivalom.

Podsetimo, večeras se igraju još dve utakmice šestog kola, od 18 časova Zvezda je dočekala Radnik, a od 19 sati igraju Čukarički i Vojvodina.