Nije dobro - "Orlići" imaju dva gola zaostatka!

subota 20.06.2015.
18:56

Mlada reprezentacija Srbije nalazi se u velikom problemu nakon prvih 45 minuta duela sa Češkom. Domaćin EP bio je mnogo bolji u prvom delu igre pa dva gola zaostatka deluju prihvatljivo.

Beta/AP Photo/Petr David Josek

Nakon velikog uspeha koji je omladinska reprezentacija Srbije ostvarila na Novom Zelandu loše vesti stižu iz Praga gde mlada selekcija igra utakmicu drugog kola grupne faze takmičenja na Evropskom prvenstvu.

Nakon prvih 45 minuta igre u duelu sa Česima "Orlići" gube sa 2:0 a taj rezultat deluje prihvatljivo kada se uzme u obzir način na koji su naši momci odigrali u prvom delu susreta.

Samo zahvaljujući raspoloženom golmanu Marku Dmitroviću Česi nisu stvorili prednost od tri ili četiri gola razlike pa ostaje nada da će Srbija uspeti da stigne makar do boda ukoliko se trgne u drugom poluvremenu.

Oba gola za Čehe postigao je napadač Jan Kliment koji je prethodnu sezonu proveo na pozajmici u Banskoj Bistrici.