sreda 20.09.2017.
21:35

Loše vesti stižu iz Humske nakon duela Partizana i Napretka.

Beta/Branislav Božić

Šampion Srbije odigrao je nerešeno sa Napretkom (1:1) u odloženoj utakmici 6. kola Super lige, a više od remija brine povreda Zorana Tošića.

Krilni fudbaler crno-belih požalio se na povredu u 50. minutu nakon čega je morao da napusti igru i mesto u timu ustupi Petru Đuričkoviću.

Nakon utakmice je saopšteno da je Zoran Tošić povredio list leve noge, a naš izveštač sa lica mesta javlja da "Bambi" nije mogao sam da napusti već je osoblje kluba moralo da ga nosi iz svlačionice, tako da ostaje pitanje koliko je teška povreda.

Ako je za utehu trener Miroslav Đukić je pre utakmice izjavio da se Sejduba Suma oseća dobro i da će se skoro vratiti u takmičarski ritam.