Ni promena trenera nije pomogla - Vojvodini bod protiv Voždovca

nedelja 25.10.2015.
16:57

U prvoj nedeljnoj utakmici 15. kola Superlige, Voždovac i Vojvodina su danas podelili bodove u Beogradu.

Sportske.net

Fudbaleri Vojvodine ponovo nisu uspeli da dođu do pobede u domaćem šampionatu, ni posle promene na klupi i odlaska dosadašnjeg trenera Zlatomira Zagorčića.

Novosađani su danas gostovali ekipi Voždovca u Beogradu, a meč je završen bez golova, rezultatom 0-0.

U nedostatku golova, viđeno je nekoliko šansi na obe strane, Marinković je u prvom poluvremenu opasno pripretio golu Vojvodine, a u nastavku su velike prilike za goste propustili Ivanić i Ožegović, koji u 72. minutu nije uspeo da iskoristi situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćih Popovićem.

Posle ovakvog epiloga, Vojvodina je ostala na sedmom mestu sa 21 bodom, tri više od današnjeg rivala.

Voždovac: Popović – P. Jovanović, Radivojević, Mihajlov, M. Jovanović – Pavlović, Adamović, Marinković, Asani – Odita, Mašović.

Vojvodina: Perić – Puškarić, Pankov, Rosić, Nastić – Maksimović – Stanisavljević, Ivanić, Paločević, Vukčević – Ožegović