Neverovatni Marjanović, sa 5 golova srušio Surduličane!

Autor: Beta Beta
četvrtak 28.04.2016.
20:34
Izvor: Beta

Sjajni Saša Marjanović, postigao je danas neverovatnih 5 golova protiv Radnika iz Surdulice.

Beta/SašaĐorđević/Sdj

Fudbaleri Radničkog pobedili su večeras u Nišu Radnik iz Surdulice sa 5:1, u utakmici trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije, a svih pet golova za domaći tim postigao je Saša Marjanović.

Marjanović je predvodio Radnički do druge uzastopne pobede golovima u šestom, 10, 35, 72. i 88. minutu. Jedini gol za Radnik postigao je Petar Stamatović u 30. minutu.

Radnički je četvrti na tabeli u plej-ofu sa 29 bodova i ima dva manje od Partizana, koji je ranije pobedio Borac sa 2:0.

Radnik je prekinuo niz od dve pobede i zauzima šesto mesto sa 25 bodova.