Navijači objasnili - Ovako je igrao Partizan u prvom poluvremenu

sreda 16.03.2016.
18:48

Fudbaleri Partizana su bili veoma loši u prvom delu meča polufinala Kupa protiv Spartaka, a pojedini navijači su svoje mišljenje izrazili na tviteru.

Beta/BranislavBožić/Ev

Nakon prvih 45 minuta Partizan nije stvorio priliku pred golom Spartaka, iako su navijači očekivali dosta ofanzivniju varijantu Tomićevog tima. Bez upućenog udarca u okvir gola je ono što boli navijače, ali ono što im daje nadu jeste činjenica da je Tumbasević zbog udaranja Bogosavca dobio crveni karton pred sam kraj prvog dela.

Partizan je danas u meč ušao bez klasičnog napadača, Saša Ilić je fudbaler koji je izigravao "lažnu devetku", što se uglavnom nije svidelo navijačima tog tima.

Većina onih kojima je crno-bela boja u srcu komentarisali su utakmicu preko društvenih mreža u prvom poluvremenu, a utisci su uglavnom negativni.