Napredak upisao četvrti remi

nedelja 01.02.2015.
21:09

Fudbaleri Napretka iz Kruševca odigrali su poslednju kontrolnu utakmicu u sklopu prvog dela priprema za prolećni deo sezone a ponovo je upisan remi rezultatom 1:1.

fknapredak.rs

Superligaš iz Kruševca upisao je još jedan remi na pripremama za prolećni deo sezone a ovoga puta protivnik Napretka bio je novosadski Proleter.

Nakon što su igrali nerešeno sa Borcem iz Čačka, Bežanijom i Omladincem iz Starih Banovaca, Kruševljani su u nedelju odigrali 1:1 (0:1) protiv prvoligaša iz Novog Sada.

Proleter je poveo u 18. minutu pogotkom sa bele tačke, a jedini gol za ekipu Slavka Matića postigao je Aleksandar Đoković u 77. minutu čime je postavio konačan rezultat utakmice.

Bila je ovo poslednja provera za "Čarapane" kada je boravak u Staroj Pazovi u pitanju a do početka prvenstva Napredak će trenirati u Kruševcu i čekati duel sa Čukaričkim koji je zakazan za 21. februar.

Generalna proba pred početak šampionata biće na programu 15. februara a protivnik će biti niški Radnički.