Napredak sve bliži Evropi, Lučanci obezbedili plej-of!

subota 01.04.2017.
20:00

Završene su još dve utakmice 28. kola Superlige, uz još dve pobede domaćih ekipa.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Fudbaleri kruševačkog Napretka nastavili su seriju pobeda u domaćem šampionatu i učvrstili se na četvrtom mestu na tabeli. Oni su večeras upisali i treći uzastopni trijumf, ovog puta protiv Novog Pazara na svom terenu.

Ekipa Vuka Rašovića je slavila veoma ubedljivo, rezultatom 3:0, a najveći deo posla Kruševljani su završili već u prvom poluvremenu.

Vođstvo domaćima doneo je odlični Vukanović u 22. minutu, da bi samo tri minuta kasnije bivši fudbaler Novog Pazara Enver Alivodić povisio na 2:0.

Tu se Alivodić nije zaustavio, pa je u 87. minutu svojim drugim golom naneo još teži poraz Pazarcima - 3:0.

U isto vreme, Mladost je u Lučanima savladala Javor Matis sa 1:0 i tako obezbedila učešće u plej-ofu, jer dva kola pre kraja ligaškog dela sezone ima sedam bodova više od devetoplasiranog Spartaka Ždrepčeve krvi.