ponedeljak 21.07.2014.
17:59

Fudbaleri Napretka i dalje nemaju nijednu pobedu na pripremama na Zlatiboru, ali je meč protiv Spartaka nagovestio da polako podižu nivo igre.

fknapredak.rs

Posle startnih 0-0 protiv Zlatiborca i poraza od Zete (0-1), ekipa kruševačkog Napretka je u duelu sa subotičkim Spartakom uspela da postigne prvi gol na pripremnim mečevima na Zlatiboru, ali ne i da upiše i prvu pobedu.

Ovaj susret završen je rezultatom 1-1, iako su Kruševljani bili bliži trijumfu.

Poveo je Spartak u 13. minutu golom golom kapitena Vladimira Torbice, koji je pravovremeno prihvatio odbijenu loptu od stative i sproveo je u mrežu.

Minimalna prednost Subotičana trajala je do 40. minuta, kada je Dimitrov odlično centrirao, a Ibrahima sa pet-šest metara glavom sproveo loptu u mrežu - 1:1.

Napredak je mogao do pobede, da je u 60. minutu Mićić iskoristio jedanaesterac posle prekršaja nad Ibrahimom. Međutim, Mićićev šut je zaustavio golman Spartaka Mirković.

NAPREDAK: Janković, Gobeljić, Cvetković, Mićić, Tomić, Vasiljević, Regan, Božović, Ibrahima, Dimitrov, Trujić
.

Klupa: Popović, Milenković, Vukmirović, Vulić, Popović N.,Paunović, Radmanovac, Stanojević, Majdevac, Ristić, Krstić, Luković, Frimpong, Simić

SPARTAK: Mirković, Radović, Cicmil, Banjac, Plavšić, Torbica, Balabanović, Milić, Antonić, Kovačević, Jondić