Najbolja šansa iz prvog poluvremena - Bogosavac pogodio prečku

četvrtak 14.07.2016.
21:05

Nakon 45 minuta u Humskoj rezultat je 0:0, a Miroslav Bogosavac je propustio najbolju priliku u prvom poluvremenu u 37. minutu.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Partizan je imao nekoliko veoma dobrih prilika u prvom delu igre, ali nije uspeo da savlada golmana Zaglebja niti jedan jedini put.

Možda i najbolju priliku je imao Miroslav Bogosavac koji je u 37. minutu pogodio prečku nakon pto je Vulićević sa desne strane uputio centaršut.

Moramo napomenuti da je bila veoma teška situacija i da je i samo upućivanje ovog šuta bilo teško, a kamoli postići gol.