Na ''Severu'' fešta, na terenu PROJEKTIL Gelora Kange! ''Delije'' već licitiraju koliko miliona vredi ovaj gol!

subota 25.03.2017.
18:54

Završeno prvo poluvreme prijateljske utakmice između Crvene zvezde i moskovskog Spartaka na stadionu ''Rajko Mitić''.

Screenshot/YouTube/Crvena zvezda

Posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Gosti iz Moskve poveli su u 25. minutu golom Melgareha, koji je umakao pažnji Zvezdinih štopera i činilo se da će njegov gol i obeležiti prvi deo igre.

Ipak, Zvezda je imala više prilika za gol, najbolju je propustio Milić već u osmom minutu, potom su opasne pokušaje imali i Boaći i Kanga, a posle višeminutnog zatišja, usledio je i najlepši trenutak ove utakmice - izjednačujući gol Gelora Kange u 44. minutu.

Bio je to pravi projektil sa oko 25 metara, lopta se od stative odbila u mrežu - 1:1 na Marakani psole prvog poluvremena.

Evo najpre tog pogotka...

A u prilogu pogledajte i koreografiju Zvezdinih navijača, kao i vodeći gol Moskovljana.