Na naplati duga - Pogledajte Darkovu bombu!

utorak 21.07.2015.
15:26

Fudbaleri Partizana nalaze se na sjajnom putu da overe plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona i to zahvaljujući sjajnom golu koji je postigao Darko Brašanac.

partizan.rs
partizan.rs

"Mali Mrav" sa Čajetine poveo je Partizan ka trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Posle svega što je uradio u prvoj utakmici sa Dilom Gori Darko Brašanac je naplatio trud u Gruziji fantastičnim golom.

Osam minuta pre odlaska na odmor Brašanac je prihvatio loptu u šesnaestercu domaćih i topovskim udarcem doveo Partizan u vođstvo.

Crno-beli su na odmor otišli sa prednošću od 0:1 a ako se uzme u obzir i gol Stefana Babovića ekipa Zorana Milinkovića ima 2:0 u duelima sa Dilom i sasvim je blizu plasmana u treće kolo kvalifikacija za LŠ.

Дила Гори - Партизан 0:1 37' Дарко Брашанац

Posted by Јелен Супер Лига on уторак 21. јул 2015.