Muslin: "Zvezdo, kalkuliši"

petak 29.07.2016.
10:26
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Evo šta je selektor reprezentacije Srbije imao da kaže pred drugu utakmicu kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Ludogoreca.

Beta/BranislavBožić/Ds

Crvena zvezda i Ludogorec igraju u utorak svoj drugi meč u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a nakon prve utakmice rezultat je 2:2.

Svakako, radi se o rezultatu koji više odgovara Crvenoj zvezdi, ali daleko od toga da je sve gotovo.

O očekivanjiima od Crvene zvezde u ovom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, govorio je i Slavoljub Muslin za "Sportski žurnal", nekadašnji trener crveno-belih i sadašnji selektor reprezentacije Srbije.

"Znam sve to i razumem želje, ali mora da se odigra hladne glave. Jedno je želja, a sasvim drugo taktika kad nemaš potrebu da srljaš. Ne kažem da bi Crvena zvezda trebalo da ide na 0:0, ali na prvom je mestu da se ne primi gol iz kontre."

Onda se i prisetio prošlosti i utakmice sa Odenzeom.

"Ništa nije sigurno, sećam se i našeg osećaja posle 2:2 u Danskoj. Znaš da ti 0:0 i 1:1 garantuju prolaz dalje, ali je teško da rezonuješ na taj način", rekao je Slavoljub Muslin prisetivši se utakmica sa Odenzeom pre 13 godina kada je Zvezda u Danskoj odigrala 2:2, da bi u Beogradu golom Nemanje Vidića stigla do 4:3 i prošla dalje.