Mudrinski ponovo ''rešeta''!

utorak 09.02.2016.
12:24

Nekadašnji napadač Crvene zvezde već upisao svoj prvenac u dresu subotičkog Spartaka.

crvenazvezdafk.com

Ognjen Mudrinski je najveće pojačanje Spartaka u zimskoj pauzi. Nekadašnji napadač Crvene zvezde, koji je karijeru kasnije gradio u inostranstvu, u nemačkom Grojter Firtu i švajcarskom Arauu, u ovom prelaznom roku je odlučio da se vrati na domaću scenu, a već je počeo i da trese mreže u dresu subotičkog superligaša.

Spartak je na pripremama u Ohridu savladao skopski Metalurg sa 2:0, a golove su postigle novajlije - Vukašin Tomić u 20. i Ognjen Mudrinski u 23. minutu.

Tomić je posle kornera Mrkele, sa šest metara savladao golmana Metalurga, dok je na sličan način reagovao i Mudrinski. Njemu je asistent takođe bio Mrkela, posle dodavanja sa Novakovićem.

Dobru šansu za još jedan gol u mreži Metalurga imao je Đokić pet minuta pre kraja utakmice, ali je njegov odličan šut iz daljine okrznuo prečku.

Ovo je bila treća provera Subotičana na Ohridu, posle dva remija bez golova sa Javor Matisom i Radnikom.