"Mitro's on fire''! I navijače Njukasla oduševio Mitrovićev gol za Srbiju!

sreda 25.05.2016.
18:02

Posle prvog poluvremena, Srbija u prijateljskoj utakmici protiv Kipra vodi sa 2:1. Naravno, najviše pohvala na račun strelaca, Mitrovića i Tadića.

Beta/BranislavBožić/Ds

Očigledno, Mitrovićevu partiju pomno prate i verni navijači Njukasla, koje je veoma obradovao njegov gol već posle dva minuta igre.

U prilogu su neke od njihovih reakcija, ali i pohvale na račun Dušana Tadića, najzapaženijeg aktera tokom prvih 45 minuta.

Podsetimo, Tadić je u drugom minutu asistirao Mitroviću za vodeći gol, da bi samo osam minuta kasnije pogodio za vođstvo od 2:0.

Do kraja poluvremena, Nikola Maksimović je postigao autogol, pa je posle 45 minuta igre rezultat 2:1 u korist ''Orlova''.