Milojević na slatkim mukama, Zvezda ima još jednu GOL MAŠINU!

Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Zaista, momak impresionira od početka nove sezone.

Beta/BranislavBožić/Mo

Doduše, još uvek u omladinskoj konkurenciji, iako je priključen prvom timu i prijavljen i za Ligu Evrope.

Pogađate, u pitanju je 18-godišnji Dejan Joveljić, koji nemilosrdno rešeta mreže u Omladinskoj ligi Srbije i pokazuje da je prerastao taj nivo takmičenja.

Ovog vikenda odigrano je tek šesto kolo, a Joveljić može da se pohvali čak sa TRI HET-TRIKA!

Najnoviji je upisao juče, na Zvezdinom gostovanju ekipi Internacionala u Rakovici. Crveno-beli su slavili sa 5:3, a Joveljić je pogađao u 22, 44 i 63. minutu meča. Osim njega, strelci za Crvenu zvezdu u ovoj utakmici bili su Bosić u 57 i Luka Ilić u 65. minutu meča.

Golove za domaćina postigli su Stajić u 30', Mačinkovič u 35' i Stojić u 48. minutu.

Ipak, posle šest odigranih kola, na tabeli vodi Partizan sa 16 bodova, Zvezda i Čukarički imaju po 13.