Milinković ljut na Pavlovića: ''Biće žestoko kažnjen!''

Autor: Beta Beta
sreda 18.03.2015.
19:11
Izvor: Beta

Možda i više od poraza (0-2) protiv Čukaričkog, trenera Voždovca Zorana Milinkovića sada mogu da brinu crveni kartoni koje su njegovi fuidbaleri zaradili u poslednjim minutima utakmice. Zbog jednog od njih iskusni stručnjak je posebno ljut...

Beta/BranislavBožić/Ev

Trener Voždovca Zoran Milinković rekao je da je njegov tim veoma slabo odigrala prvo poluvreme i da je protivnik iskoristio sve slabosti njegove ekipe.

"Sve u svemu, ovo je bilo nedovoljno za nešto više. čukarički ima veliku prednost. Probaćemo da budemo bolji u revanšu i da popravimo utisak iz ove utakmice", rekao je Milinković.

Voždovac je utakmicu završio sa dva igrača manje, zbog crvenih kartona Denija Pavlovića i Nemanje Zlatkovića.

Milinković je posebno nezadovoljan Pavlovićevim prigovaranjem sudiji, i najavio da će taj igrač biti kažnjen.

"Pavlović je neprimereno reagovao i zaslužio je crveni karton, način na koji je reagovao je neprihvatljiv i biće žestoko kažnjen. Tu vrstu nekulture zaista ne podnosim", kazao je trener Voždovca.

Milinković je dodao da Zlatković nije zaslužio isključenje jer je "nenamerno nagazio" Andriju Pavlovića.

Revanš će se igrati 8. aprila na Voždovcu.