Metalac vs Partizan - Nikolić se odrekao dvojice standardnih! (SASTAVI)

nedelja 25.09.2016.
16:20

Zanimljiv sastav Partizana za današnju utakmicu protiv Metalca u Gornjem Milanovcu!

Beta/BranislavBožić/Ev

Partizan se danas vratio na mesto na kome je na kraju prošle sezone osvojio trofej Kupa Srbije, a sastav crno-belih znatno je drugačiji od tog koji je tada savladao Javor Matis sa 2:0.

Iznenadio je trener Marko Nikolić i sa još par ''rokada'' u sastavu u odnosu na onaj tim koji je prošlog vikenda savladao Crvenu zvezdu u 152. večitom derbiju.

U startnoj postavi nema do sada standardnog Nemanje Mihajlovića i doskora najboljeg igrača crno-belih, dok napadač Valeri Božinov nije ni na klupi za rezerve.

Umesto Mihajlovića na terenu će od prvog minuta biti Marko Janković, dok je mesto bugarskog internacionalca zauzeo Nikola Đurđić.

Utakmica između Metalca i Partizana počinje u 19 časova, a ovo su kompletne startne postave dve ekipe.

Metalac: Belić, Nikodijević, Simović, Otašević, Bondarenko, Panić, Mijić, Rovčanin, Jovanović, Stojanović, Valberto.

Klupa: Radić, Mladenović, Dopuđ, Ivanović, Mitrović, Tomić, Čumić.

Trener: Nenad Vanić.

Partizan: Kljajić, Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić, Jevtović, Everton, Janković, Leonardo, Đurđević, Đurđić.

Klupa: Stevanović Nemanja, Mihajlović, Bogosavac, Ilić, Kosović, Stevanović Alen, Vlahović.

Trener: Marko Nikolić