Majstorije u Nišu, nova pobeda Radničkog!

petak 05.08.2016.
21:53

Radnički iz Niša uspeo je da u prvom meču trećeg kola domaćeg šampionata slavi protiv Rada sa 3:0 (2:0) na "Čairu".

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Novi "kec u Nišu".

Rad ističe kandidaturu za ispadanje već nakon prva tri kola pošto nije uspeo da upiše niti jedan bod, pa ekipi Aleksandra Janjića predstoji veoma težak period u prvenstvu.

Danas je Radnički iz Niša bio bolji od Beograđana sa ubedljivih 3:0 (2:0) i tako stigao do 6. boda u domaćem prvenstvu u tri odigrana meča.

Igrao se 16. minut meča, nakon početnog opipavanja snaga Radnički je ušao u priliku nakon sjajne asistencije Stojanovića, a Mrkić je uspeo da postigne gol za 1:0.

Samo 6 minuta kasnije, viđen je najlepši momenat u dosadašnjem delu Superlige. Lazar Arsić je uzeo loptu u svoje noge na nekih 30-40 metara od gola, u punom trku je opalio po njoj i savladao golmana Filipovića za 2:0.

Gol pogledajte OVDE.

Gosti su se donekle sabrali, imali su par šansi da smanje rezultat, posebno mislimo na Borka Veselinovića koji je šutirao sa 20-ak metara, ali je lopta okrznula prečku.

Igrao se 83. minut kada je sve bilo rešeno, Stojanović je ponovo na sjajan način uspeo da pronađe Mrkića koji svojim drugim golom postaje najbolji strelac Superlige u ovom trenutku sa tri postignuta gola.