Mađari razbili Čukarički na startu priprema

Autor: Beta Beta
ponedeljak 13.06.2016.
20:25
Izvor: Beta

Fudbaleri Čukaričkog porazom su danas u Austriji počeli pripreme za novu sezonu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Ekipa Milana Lešnjaka je u austrijskom gradu Leoben poražena od mađarskog MTK-a s 0:3.

Golove za MTK postigli su Sandor Torgele u 21, Darko Nikač u 67. i Marek Streštik u 77. minutu.

Meč je odigran u mestu Leoben na istoimenom stadionu, udaljenom 89 kilometara od Vindišgarštena, gde je baza Čukaričkog.

Trener Čukaričkog Milan Lešnjak rekao je da će utakmica biti analizirana i da će taj klub nastaviti sa maksimalnim radom, jer uskoro ima novu proveru i brzo radi na pripremama i na igračima da svaki minut na terenu iskoriste kako bi se nametnuli za mesto u timu.

"Iako smo posle prvog poluvremena gubili sa 1:0, mogu da budem zadovoljan igrom u ovom delu utakmice. U nastavku smo šansu pružili mladjim igračima, videlo se da je ovo momcima prvi susret koji igraju od početka priprema i na kraju smo poraženi ubedljivim rezultatom", rekao je Lešnjak.

Sledeću prijateljsku utakmicu Čukarički igra za dva dana protiv Admire Vaker u Vindišgarštenu od 17.00.