Lućo ''pocepao'' mrežu, 2:2! A sad sve ispočetka!

utorak 02.08.2016.
21:57

Prvu priliku u drugom poluvremenu meča sa Ludogorecom, Zvezda je imala preko Slavoljuba Srnića. Tada nije bilo penala, ali jeste nešto kasnije, kada je Ibanjez doneo izjednačenje crveno-belima.

crvenazvezdafk.com

Što se tiče prvopomenute situacije, Srnića je Mičel Donald lepo proigrao na desnoj strani terena, Zvezdin krilni napadač se ''stuštio'' ka kaznenom prostoru gostiju, ali na samom ulasku u šesnaesterac je oboren. Tražio je Srnić od sudije Bantija jedanaesterac, ali po proceni italijanskog arbitra tu nije bilo prekršaja.

Ali, već u 61. minutu, Banti je pokazao na belu tačku! Ponovo je Katai bio u glavnoj ulozi, uputio je odličan udarac koji je Stojanov odbio, a ispred gola gostiju, Palomino je oborio Vijeru, pa za sudiju Bantije nije bilo dileme.

Loptu je na belu tačku stavio Lućo Ibanjez, a onda šutirao u svom stilu, snažno i precizno - 2:2!