utorak 11.07.2017.
22:08

Lakše se diše za navijače Partizana početkom drugog poluvremena.

Beta/BranislavBožić/Ev

Posle slabog izdanja crno-belih u prvom poluvremenu, Partizan u nastavku, ulaskom Leonarda umesto Mihajlovića, zaigrao znatno konkretnije i rezultat je brzo stigao.

Prvo je Tavamba u 49. minutu imao stopostotnu priliku posle centaršuta sa leve strane. Sve je Kamerunac odlično uradio, lepo je primio loptu na grudi, šutirao, ali je golman gostiju Mijatović fenomenalno reagovao.

Ipak, samo tri minuta kasnije, posle kornera za Partizan, Filip Mitrović je igrao rukom u svom kaznenom prostoru i dosuđen je penal za crno-bele koji je u gol pretvorio Đurđević za 1:0.

Prethodno je imao manju raspravu sa Leonardom oko toga ko će izvesti penal, ali je istrajao u svojoj nameri.

U prilogu je taj Đurđevićev pogodak, a već u 64. minutu Leonardo je duplirao prednost posle lepog centaršuta Tavabme sa desne strane - 2:0.