subota 27.08.2016.
20:17

Nova majstorija Partizanovog Brazilca!

Beta/DraganGojić/Ev

Posle prelepog pogotka koji nije pomogao Partizanu da izbegne poraz od Spartaka u prošlom kolu, Brazilac Leonardo je večeras protiv Rada u Humskoj, uz asistenciju Božinovu, upisao još jedan majstorski pogodak!

Sve se dogodilo početkom drugog poluvremena, kada je Everton na ivici kaznenog prostora iznudio slobodan udarac i isključenje Batesa, a Leonardo sjajno izveo ''slobodnjak'', za vođstvo Partizana od 3:0.

Golman Dejanović se nije ni pomerio...

14 Komentara

Vanja Grubač
Sunday, 28.08.2016
10:11

Centaršut levom za gol Božinova i onda gol desnom iz slobodnjaka i to kakav...samo da bude maksimalno fizički spreman -najbolji igrač lige.

04:03

Mislim da je premalo video uglova za ovakav gol preko živog zida (koji se nije namestio) poslednjoj ekipi na tabeli. wow leonardo se specijalizovao za drugoligaše (teleoptik) i poslednje na tabeli (rad)

pjer
Saturday, 27.08.2016
21:15

a sta ce biti sa sasom ilic hoce li preci negde ...

pjer
21:04

kako kasno ? pa nije ni imao sansu od prvog minuta a da to nije iskoristio .... sasa ilic pocinjao na toj poziciji ...

20:36

Golcina je evropska. Mozda je Djurdjevic taj nas Donatelo, a ne Djurdjic? :-D

El Matador PFC-FCB
20:40

Mislim da su Leo-Boža-Djurdjević TAJ TRIO! Djurdjića se otarasiti odmah, Vlahoviću i Jovanoviću šansa sa klupe.