Još jedna pobeda Čačana pod vođstvom novog trenera Nenada Lalatovića.

boracfk.com
boracfk.com

Fudbaleri Borca iz Čačka upisali su i drugu pobedu u prva dva kola Superlige, pa trenutno zauzimaju drugo mesto na tabeli, sa istim brojem bodova (6) kao i vodeći Partizan i ivanjički Javor!

Podsetimo, Lalatovićev tim je premijerni trijumf upisao u prošlom kolu protiv ničkog Radničkog, a večeras je kao gost savladao ekipu Voždovca sa 2-0.

Gosti iz Čačka su poveli posle samo osam minuta igre, golom Živkovića iz jedanaesterca. Minimalna prednost Borca dugo je ostala na snazi, a sve nade Voždovčana da mogu da izbegnu poraz, pale su u vodu u 78. minutu, kada je Vujaklija postavio konačnih 0-2.

Voždovački ''Zmajevi'' su tako anulirali prošlonedeljni uspeh na gostovanju ekipi Rada, kada su slavili istim rezultatom.