Lalatović prolećnom prvencu: "Dali smo gol na vreme i imali više sreće"

sreda 06.04.2016.
23:43
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović čestitao je ekipi na prvoj pobedi u prolećnom delu sezone i istakao da je gol u ranoj fazi utakmice u mnogome uticao na konačan ishod duela na "Čairu".

Beta/SašaĐorđević/Ds

Fudbaleri Vojvodine u sredu su upisali prvu prvenstvenu pobedu u prolećnom delu sezone, pošto su savladali niški Radnički rezultatom 3:0 na stadionu "Čair".

Novosađani su poveli golom Dejana Melega iz penala, što je trener Vojvodine Nenad Lalatović apostrofirao kao jako bitno za konačan ishod utakmice.

"Dobro smo ušli u utakmicu, iako smo znali da je Radnički vrlo kvalitetan tim. Mi smo danas imali više sreće i postigli smo gol na vreme" rekao je Lalatović.

Domaćin je od 22. minuta imao igrača manje na terenu pa je i taj faktor u mnogome uticao na konačan ishod utakmice.

"Mislim da su obe ekipe danas dale svoj maksimum, a moram da priznam da nam je bilo mnogo lakše da igramo nakon isključenja igrača Radničkog" rekao je Lalatović i dodao,

"Mojim igračima čestitam na prva tri boda u ovoj polusezoni, a Radničkom želim mnogo sreće u nastavku takmičenja" zaključio je trener Vojvodine.

Uoči poslednjeg kola regularnog dela Superlige Vojvodina zauzima šesto mesto na tabeli, a ukoliko u poslednjem kolu savlada Voždovac mogla bi i do četvrte pozicije za šta će joj biti potrebni porazi Borca i Čukaričkog.