Lalatovi ''Orlići'' pokvarili utisak - Poraz od Slovačke!

utorak 28.03.2017.
19:34

Novu proveru imala je danas mlada reprezentacija Srbije, ovoga puta protiv Slovačke u Senecu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Podsetimo, ekipa pod vođstvom novog selektora Nenada Lalatovića u petak je sa 2:0 savladala sjajnu selekciju Švedske, ali danas je u još jednoj prijateljskoj utakmici, u duelu sa Slovačkom, poražena sa 2:1, iako je bila pojačana novopečenim ''A'' reprezenativcem Urošem Đurđevićem.

Posle prvog poluvremena bez golova, Beneš je u 58. minutu doeo Slovake u vođstvo, da bi samo tri minuta kasnije Trelak duplirao prednost selekcije Slovačke.

Konačan rezultat ovog meča postavljen je u 65. minutu, a strelac za naš tim bio je Sergej Milinković Savić, koji je postigao lep gol, udarcem za dvadesetak metara.

Srbija: Vanja Milinković Savić, Filipović, Milenković, Maraš, Antić, Lukić, Simić, Zdjelar, Plavšić, Meleg, Đurđević.

Igrali su još: Manojlović, Maksimović, Sergej Milinković Savić, Grujić, Živković.