Lalatova Čuka sve bolja!

četvrtak 02.02.2017.
22:54

Čukarički je pobedio Atlantas iz Litvanije rezultatom 4:2 (2:1) u drugoj kontrolnoj utakmici na Kipru.

Beta/BranislavBožić/Mo

Ekipa iz Litvanije povela je u 13. minutu golom Kazlauskasa, ali je Darko Zorić okrenuo rezultat u korist Čukaričkog golovima u 23. i 33. minutu.

U drugom delu igre precizan je bio kapiten Matić u 54, a zatim i Jevtić u 63, da bi protivnik umanjio prednost golom Raziunasa u 78. minutu.

Čukarički je bolju igru pokazao u drugom delu kada je mogao do vrha da napuni mrežu Litvanaca.

Odlične prilike za golove propustio je dva puta Fofana i jednom strelac četvrtog pogotka za nas Aleksandar Jevtić.

S druge strane, primljeni golovi opet su pokazali staru boljku Brđana odnosno individualne greške odbrane. Međutim, kako kažu u stručnom štabu kristališe se tim za početak prvenstva.

Čukarički prvo poluvreme: Pajović, Petar Jovanović, Živković, Mašović, Đurić, Docić, Kajević, Bojić, Zorić, Ožegović i Obradović.

Čukarički drugo poluvreme: Petrić, Radić, Bašanović, Lagator, Tomić, Regan, Fofana, Srnić, Milojević, Jevtić i Matić.

Atlantas:
Mikelionis, Bartkus, Obivalin, Fredgeimas, Shults, Šimkus, Dmitrev, Kazlauskas, Filipavičius, Chofu, Vereshak igrali su i Ridley, Gedminas, Guška, Šilisa, Raziunas, Bičkus i Šveikauskas.

Za dva dana 4. februara igraće se dve kontrolne utakmice, a ekipa se vraća u Beograd 11. februara.