19:37
Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović silno je motivisan pred duel protiv njegovog bivšeg kluba.

Beta/DraganGojić/Ev

Po okončanju aktuelne prvenstvene pauze, ekipa Vojvodine će narednog vikenda dočekati Crvenu zvezdu u derbiju 28. kola Superlige.

U sklopu priprema za tu utakmicu, Novosađani su danas odigrali prijateljski meč protiv Jagodine u FC ''Vujadin Boškov'' u Veterniku i golovima Filipa Malbašića trijumfovali sa 2:1.

''Jagodina ima dobar tim i dala nam je evrogol, što je bilo jako teško odbraniti, ali pored toga, imali smo kontrolu nad igrom i u prvom i u drugom poluvremenu.

Igrači su pokazali želju i karakter i videlo se da mi moramo da pobedimo kad imamo ovakav pristup utakmici.

Ono čega sam se plašio jeste pad koncentracije posle 85. minuta, što smo danas uspeli da ispravimo. Bilo je još nekih nedostataka koje moramo da rešimo do utakmice protiv Crvene zvezde, ali zadovoljan sam pobedom'', izjavio je Lalatović za klupski sajt.

A kada je u pitanju duel sa Zvezdom, Lalatović će u subotu ''zaboraviti'' na dane provedene na Marakani i učiniće sve da sa svojim timom prekine rekordnu seriju pobeda ekipe Miodraga Božovića.

''Crvena zvezda je možda favorit na papiru, ali nas ne zanima ni njihova titula, ni njihov rekord. Gledamo samo sebe, borimo se za goli život i svaki bod nam je bitan, a tako će biti i protiv Zvezde.

Ako tako uđemo u utakmicu i budemo agresivniji od njih, onda možemo da se nadamo pozitivnom rezultatu'',