Kvalifikacije U21 - ''Orlići'' nastavili da dele lekcije!

utorak 13.10.2015.
19:22

Tri utakmice, tri ubedljive pobede naše mlade reprezentacije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Beta/DraganGojić/Ds

Podsetimo, selekcija koju sa klupe predvodi Tomislav Sivić takmiči se u kvalifikacionoj Grupi 2, a danas je upisala i treći trijumf, ponovo bez primljenog gola.

''Orlići'' su ovog puta gostovali u Litvaniji i domaću selekciju savladali sa 2-0, za ostanak na prvom mestu na tabeli u svojoj grupi.

Čovek odluke u današnjem susretu bio je Aleksandar Čavrić, koji je postigao oba pogotka za naš tim, i to u prvom poluvremenu, kada je praktično i rešeno pitanje pobednika.

Na vođstvo se čekalo do 19. minuta, kada je Čavrić iz neposredne blizine završio akciju našeg tima, a konačan rezultat postavio je u samom finišu prvog poluvremena, kada se najbolje snašao u gužvi pred golom domaćina posle slobodnog udarca sa sredine terena.

Čavrić je današnje golove posvetio je saigraču iz reprezentacije Urošu Đurđeviću, koji se oporavlja od povrede.

U nastavku, ''Orlići'' su rutinski završili posao, Litvanci su mogli do počasnog gola, ali ih je u par navrata u tome sprečio naš odlični golman Radunović sjajnim intervencijama.

Golove Aleksandra Čavrića možete da vidite OVDE.

Prava iskušenja za naš tim u kvalifikacijama tek počinju, sve ovo do sada je bilo samo dobro zagrevanje, a prvi naredni rival ''Orlićima'' biće selekcija Italije. Taj meč je na programu 13. novembra.