Kup - Voša kroz iglene uši, podvig Užičana, penali i u Lučanima!

sreda 26.10.2016.
19:10

Posle večerašnjih mečeva, imamo svih osam četvrtfinalista Kupa Srbije.

Beta/BranislavBožić/Ev

Posle Partizana, Borca, Voždovca, Crvene zvezde i Čukaričkog, plasman među osam najboljih u Kupu Srbije obezbedile su i ekipe Slobode, Mladosti i Vojvodine.

Novosađani su večeras gostovali u Novom Pazaru, meč je posle regularnih 90 minuta završen rezultatom 0:0, a u penal seriji Vojvodina je slavila sa 3:2 i opravdala ulogu favorita.

Penali su odlučivali i u Lučanima, gde su snage odmerile ekipe Mladosti i Rada. Posle 90 minuta igre rezultat je bio 1:1, a u penal seriji bolje su se snašli domaćini.

Najprijatnije iznenađenje je ekipa Slobode iz Užica, koja je kao gost eliminisala superligašku ekipu radnika u Surdulici.

Užičani su slavili sa 2:1 i biće jedina ekipa van Superlige koja je uspela da se plasira u četvrtfinale.