Konačno je proradio i on! Delije oduševljene!

petak 29.07.2016.
20:48

Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde iz prošle sezone konačno je postigao pogodak.

Beta/BranislavBožić/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde od 20 sati igraju meč drugog kola Superlige Srbije protiv Metalca, a crveno-beli na poluvremenu vode 2:0.

Posle prvog gola Džona Ruiza, Ugo Vijeira je u 38. minutu povisio na 2:0. Portugalac je iskusno iskoristio lepu poziciju, i pogodio donji desni ugao za svoj prvi gol ove sezone.

Po komentarima, vidi se da su Delije zadovoljne što je Vijeira konačno proradio, a ukoliko se vrati u staru formu, ZVezda će definitivno biti jača.

Njegov pogodak pogledajte OVDE.

17 Komentara

Firmino LFC
Saturday, 30.07.2016
15:15

Skinuo je teret s ledja posle postignutog gola, nadam se da će sada nastaviti sa svojom prepoznatljivom igrom i golovima, neka se luda šuma pazi, Hugo ponovo gazi! Samo jako!

Scarface
Friday, 29.07.2016
21:47

ovaj rezultat protiv preslabog metalca i nije toliko bitan.bitno je to da ste doveli toliko jadna pojacanja da ce ludogorec da igra moravac u vasem sesnestercu.o prvenstvu necu ni da pricam,drugo mesto u najavi.najgore od svega je to sto ste toliko slepi da i ne vidite koliko ste losi.