utorak 12.07.2016.
21:29

Još jedan gol za TV špice.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Fudbaleri Crvene zvezde od 20 sati igraju prvi meč kvalifikacija za Ligu šampiona, a crveno-beli su uspeli da izjednače sredinom drugog poluvremena.

Zvezda je zaigrala mnogo bolje u drugom poluvremenu, crveno-beli su imali nekoliko pokušaja, ali je tek u 66. minutu Katai pogodio za 1:1.

Kanga je uposlio Kataija, a ovaj maestralno, skroz iskosa sa desne strane prelepim lob udarcem pogodio dalji ugao.

Kataijevu magiju pogledajte OVDE.

11 Komentara

Аполо
Tuesday, 12.07.2016
22:19

Bog otac ovaj Katai, medjutim summa summarum jako lose, definitivno jako los pristup utakmici, kao da je utakmica vec dobijena. Ovo mora mnogo bolje inace smo nagrabusili vec u sledecem kolu.

miroslavserbia
21:43

Katastrofalna igra.. Kanga otpuno podbacio, ako smo za ovo platili 500000 evra onda smo bacili pare.. Cvtkovica nema nigde, ne vidi se.. Sve sto smo napravili zasluga je insivodualnih kvaliteta jednog igraca..nPrimili smo dva gola od amatera sa Malte, od cega je jedan neopravdano ponisten.. Ljudi stvaraju sanse bez ikakvih problema.. Stvarno, stvarno lose..

Stefan Psihijatrija!
21:41

Valeti ponisten cist gol!

Nemanjaaa Vidic NO.1
21:58

Mora da si video posto nema kamere u pravcu,pet crvenih su zasluzili biju kao sumanuti plus smo pobedili,prva takmicarska utakmica,placi :)

Friday, 15.07.2016
13:15

tri penala,zasto se nigde ne spominje penal strucnjace? :) ti amateri vas otkinuli ostavili vas 32 boda,sramota da gotivis najboljeg igraca na svetu a lupetas ovakve gluposti

12:46

Cist ofsajd i penal nedosudjen za Valetu amateri jedni :)_

bobar84c
21:35

Ne lozite se zebrice Zvezda vodi. Kad izbacimo maltezere pokazacemo i vama gde bam je mesto.

svojnasvome
21:35

Šteta sto nije bilo realnosti jer ljudima je ponisten čist gol a i penal sumnjivo...al iskreno se nadam da ce se to vratiti ciganima u kontra smeru na sledecoj prepreci