Kapitenu OFK-a se sve smučilo!

utorak 21.07.2015.
21:52
Izvor: Sportske.net, Novosti.rs

Kapiten OFK Beograda i bivši defanzivac Crvene zvezde Bogdan Planić priznaje da mu teško padaju sve medijske insinuacije oko (ne)regularnosti utakmice na Vračaru proteklog vikenda.

ofkbeograd.co.rs

Rezultatski ''brodolom'' OFK Beograda u drugom poluvremenu utakmice protiv Crvene zvezde (2-6) počeo je u trenutku kada je Planić skrivio jedanaesterac, zbog čega je, da sve bude gore po njegov tim, morao i van terena, jer je tom prilikom zaradio i drugi žuti karton.

Zvezda je do kraja napunila mrežu golmana Čupića, što je, međutim, izazvalo pravu buru u javnosti, jer mnogi i dalje sumnjaju u regularnost ovog meča.

Par dana posle svega, Planić je ''otvorio dušu'' u izjavi ''Novostima'', odbacujući pritom svaku sumnju da su ''Romantičari'' prepustili bodove Zvezdi po nečijoj direktivi.

''Muka mi je od svega! Ne gledam TV, ne čitam novine, sajtove, forume... Isključio sam se iz svega. Ali, proći će sve, pa i ova haranga, svakog čuda za tri dana dosta, kako kažu'', konstatovao je Planić.

Kapiten OFK-a tvrdi i da nisu tačne spekulacije kako je navodno Zvezdan Terzić u poluvremenu ulazio u svlačionicu ''Romantičara''.

''Budalaština. U svlačionicu su na poluvremenu ulazili jedino naši treneri, na čelu sa šefom struke'', uverava Planić.

On podseća da je i lično imao veliki motiv da se dokaže protiv kluba u kome nije uspeo da se izbori za značajniju ulogu i da mu je zbog toga još teže što je zaradio pomenuto isključenje početkom drugog poluvremena.

''Nije prvi penal koji sam napravio u karijeri, a ni poslednji. Ali, kad se to dogodi protiv Zvezde i Partizana, onda se oni karakterišu kao namera, dok je protiv Radničkog iz Niša to sastavni deo igre. A nikome nije bilo teže kod penala nego meni jer sam zaradio isključenje'',
objašnjava Planić.

24 Komentara

Christian Rosenkreutz
Wednesday, 22.07.2015
03:01

Evo ovog do kraja prelaznog roka u zvezdi, ili bar u zimskom, pazite sta vam kazem

Javier FRAN YESTE 10
01:43

Vrhunac brzobrazluka, jos ima obraza da se javi!!!

fortissimo
Tuesday, 21.07.2015
22:35

Da Bog da da ispadnete iz lige. Pa tamo pravi penale i primaj 6 gola za 20 min. Bas me interesuje kada ce u narednim mecevima ili do kraja prvenstva CZ dati 6 gola ne za poluvreme nego za celu utakmicu.

Аполо
23:30

Eto Partizan dao 3 gola za 15 minuta, a nisam primetio da se iko oglasio povodom toga.

Povratak kraljaBAN23
10:41

Partizan je dao 3 gola za 15 minuta, a ne 4 za 10 minuta i to počev od rezultata 0:0, a ne od 0:2 i to na domaćem terenu, a ne na gostujućem ali to je dao Partizan koji igra 3. kolo kv. za LŠ, a ne Zvezda koja je prva ispala iz LE i to Metalcu koji je među najslabijim timovima u SL, a ne OFK koji je kvalitetniji! Trener protivničke ekipe je takođe Zvezdaš, takođe bivši Zvezdin igrač ali je normalno vodio meč, igrači nisu pobegli posle utakmice neokupani, nisu se dan-dva krili od medija, trener je odmah dao izjavu. Ako nisi primetio oglasio se Terzić povodom pobede Partizana nad Metalcem, verovatno smatra da je Metalac jači od Zvezde pošto Partizan ispraši Zvezdu onda bi Metalac trebao da osvoji koji bod protiv Partizana. Samo da se zna da je od sezone 2008/09 do danas Vojvodina sakupila više bodova u Evropi od Zvezde tj. ima bolji skor u kv. za LE iako je Zvezda mnogo puta više bila u povlašćenom šeširu od Vojvodine, a Zvezda je u tom periodu svaki put osim jedne sezone bila ispred Vojvodine na tabeli u SL! Pošto se Terzić i Zvezdini navijači pozivaju na Evropu (kako Partizanu nema Toleta u Evropi iako je Partizan ubedljivo ali ubedljivo najbolji srpski predstavnik u Evropi u tom periodu) neka objasne ko ili šta nedostaje Zvezdi u Evropi da ima bolji plasman od Vojvodine kako to obično ima u SL? Hoćete ja da vam kažem? Zvezdi u Evropi nedostaju izmišljene licence FSS, sudije iz SL, sateliti iz SL i mečevi kakav je OFK 2:6 (2:0) Crvena zvezda!

03:01

Partizan je jak, od njega se to ocekuje.

ujka Vanja
23:37

Dace jedino njihovim filijalama Spartaku,Jagodini,Radniku (tamo im buraz od njihovog Ivice Tonceva),Borca (Lalatovic).

сочинитељ
22:23

ма џаба ти све ово кад ће они поштени да кажу да си примио паре да би ово изјавио...њима није чудна крађа против пазара,историјска брука у финалу против војводине,поклоњени бодови борцу за опстанак...они су јединствени,живе сами у свом свету,цела галаксија је против њих,сви краду само се они боре витешки...од распада сфрј не бирају средства да престигну звезду у титулама,имају неограничен државни буџет...али доћи ће ваљда и тај калчополи у наш јадни фудбал

22:22

Zašto si se smejao sebi u bradu prvi put nakon što si bodrio igrače (bio je to licemerni osmeh), a drugi put nakon skrivljenog penala i crvenog kartona iz revolta, zašto su te držali igrači nakon tog penala, zašto si napustio stadion odmah nakon isključenja, zašto nisi odgledao utakmicu do kraja, zašto ste pobegli od medija odmah posle utakmice, a tek sada se javljate jedan po jedan i demantujete? Ovo je toliko providno da ako već država i FSS neće da reaguju UEFA mora i izbaci Zvezdu i OFK iz SL!

Alex DeLarge
22:58

Evo tebe ce drzava da postavi za ministra, pa izbacuj sve redom po osecaju, sto bi se ti zamarao dokazima. Ti imas bozansko providjenje, sve vidis i sve znas, i to iz tvoje sobe. Nikad nisi upoznao nikog na polozaju, ali sve znas.

jv
10:29

Na osnovu sumnje se niko ne moze izbaciti iz lige. Ako se dokaze namestanje to je vec druga prica. Ipak,od nepravde je uvek gora selektivna pravda. Ne vidim da se zalazes za izbacivanje Partizana zbog 3 gola u 15 minuta protiv filijale,ne spominjes finale kupa prptiv Vojvodine,ili 6 uzastopnih titula kad ste imali po 30 do 36 sigurnih bodova po sezoni protiv filijala. Kriminalci nisu ni Partizan ni Zvezda,to su najveci srpski klubovi koji imaju armiju navijaca,kriminalci su ljudi koje treba osuditi i zatvoriti,oni su doveli nase najvece klubove na niske grane.

bojanbokaradivojac
00:42

Daj bre pusti njega kraju.Taj po celi dan visi po portalima ima preko milion kometara a nigde veze sa vezom.Svaka utakmica koju Zvezda pobedi je namestena i uz pomoc sudija.Na svakoj utakmici partizana sudije sviraju protiv partizana i ostete ga.I kad se dokaze da je partizan pobedio uz pomoc sudija onda ljudi iz komisije za sudjenje nemaju veze o fudbalu.A ako se pokaze da je sudiaja pogresio u korist Zvezde onda je sve super.Sad trazi izbacivanje Zvezde i ofk Beograd a kad je partizan pobedio N.pazar uz ogronu pomoc sudija tad ljudi iz komisije za sudjenje nemaju pojma.