Kakve pohvale za srpskog igrača, kažu da je bolji od Odegarda!

utorak 15.11.2016.
19:46

Evo nekih utisaka nakon prvog poluvremena utakmice u Dramenu gde Srbija i dalje ima prednost iz Beograda.

Beta/BranislavBožić/Ds

Nakon 3/4 dvomeča Srbije i Norveške, naša reprezentacija ima prednost koju je stekla u Beogradu, pošto je u Dramenu i dalje 0:0. Da vas podsetimo, Srbija je savladala današnjeg protivnika u Humskoj sa 2:0.

Naši reprezentativci su daleko bolje krenuli u meč protiv Norvežana danas, u prvih 15-ak minuta su stvorili nekoliko prilika (izdvajamo udarac Grujića, šut glavom Sergeja Milinković-Savića i veliku priliku za Čavrića), ali su nakon toga domaći imali par prilika koje nisu iskoristili, pa možemo reći da je rezultat nakon prvog poluvremena realan.

Utisci nakon prvog poluvremena su različiti, a dosta je bilo onih o Marku Grujiću, igraču Liverpula.

"Grujić je veliki talenat. Fizički je jak, dobar na lopti i razume fudbal", napisao je jedan Norvežanin.
"Grujić je barem pet puta bolji igrač odOdegarda."
Ipak,naša ocena je da je Nemanja Maksimović najbolji igrač prvog dela. Kakvo je vaše mišljenje?