Kakav meč Partizana i Teleoptika, raspucani Jovanović i Vlahović, pogodio i Leonardov brat!

subota 15.07.2017.
16:24

Zanimljivu proveru imali su crno-belih danas, dva dana pred revanš meč protiv Budućnosti u Podgorici.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Gde je stao protiv Kopenhagena (3-2) na pripremama u Sloveniji, mladi napadač Partizana Đorđe Jovanović nastavio je danas het-trikom protiv Teleoptika u ''Zemulenu''.

Ipak, ovoga puta njegovi golovi nisu bili dovoljni za pobedu crno-belih, pošto je meč završen bez pobednika, rezultatom 4-4, a igralo se dva puta po 35 minuta.

Zanimljivo je da je za Partizan nastupio i Leonardov brat, Alan da Silva Souza, koji se takođe upisao u strelce.

Đukićev tim poveo je posle samo pet minuta igre golom Jovanovića, ali je potom usledio ekspresni preokret u režiji Dušana Vlahovića koji je danas nastupio u dresu Teleoptika. Vlahović je pogađao u 14. i 20. minutu, da bi na 3:1 za ''Optičare'' povisio Đurić u 32. minutu!

Ali, onda ponovo na scenu stupa Jovanović, koji je sa još dva gola, u 50. i 67. minutu izjednačio na 3:3.

Alan da Silva Souza je doneo preokret Partizanu u 70. minutu, a konačnih 4:4 postavio je iskusni Đilas minut kasnije, u nadoknadi vremena.

Partizan: Stevanović Nemanja (od 46. Jovičić), Radin, Marković, Miletić, Šehović, Jevtović, Marjanović, Đuričković, Pantić, Alan Da Silva Souza, Jovanović.

Teleoptik: Popović, Cucin, Čubrilo (od 18′ Islamović), F. Čermelj, Vranjanin, Begović, Đurić, Đilas, Vlahović, Nišić, Birmančević.

Igrali su od 46′: Trnić, Vlalukin (izašao zbog povrede u 57′), Islamović, Šiškov, Krstić, Ilić, Vujanić, L. Čermelj, Jovanović, Đilas i Vlahović.