Kad ti pljusak pomogne da ne doživiš potop!

utorak 10.02.2015.
23:02

Pretposlednja kontrolna utakmica koju su fudbaleri Jagodine igrali u sklopu priprema za prolećni deo sezone prekinuta je na poluvremenu zbog nevremena a kada se pogleda rezultat posle prvih 45 minuta jasno je da je provala oblaka spasila Jagodince rezulta

fkjagodina.org.rs

Fudbaleri Jagodine u utorak su odigrali pretposlednju utakmicu u okviru priprema za prolećni deo sezone.

Podmlađeni sastav superligaša iz grada na Belici nije bio kadar da se ozbiljnije suprotstavi ruskoj Ufi koja je posle 45 minuta igre imala prednost od 3:0.

Za samo 22 minuta igre, u periodu od 20. do 42. minuta Ufa je postigal tri gola a samo zahvaljujući provali oblaka Jagodinci nisu doživeli potop.

Paradoksalno zvuči ali Jagodinci su zahvaljujući nevremenu izbegli rezultatsku katastrofu pošto je sudija prekinuo utakmicu posle prvog poluvremena.

Izabranici Sima Krunića pripreme u Antaliji završavaju u sredu poslednjom kontrolnom utakmicom protiv kineske ekipe Čangčun.