Autor: Beta Beta
subota 01.11.2014.
19:32
Izvor: Beta

U prvim utakmicama 11. kola Superlige, minimalne pobede večeras ostvarili Napredak u gostima i Čukarički na svom terenu.

Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Beogradu Mladost iz Lučana sa 1:0, u utakmici 11. kola Super lige Srbije i učvrstili se na četvrtom mestu na tabeli.

Čukaričkom je treću uzastopnu prvenstvenu pobedu doneo Igor Matić golom u 69. minutu iz jedanaesterca. Prethodno penal je dosudjen pošto je Stefan Cicmil igrao rukom u šesnaestercu.

Crno-beli sa Banovog brda sada imaju 21 bod, dva manje ali i utakmicu više od Crvene zvezde, a Mladost iz Lučana zauzima sedmo mesto sa 16 bodova.

Fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su u Čačku domaći Borac sa 1:0 i ostvarili drugu prvenstvenu pobedu.

Jedini gol na utakmici postigao je Bojan Božović u 48. minutu, posle greške Aleksandra Gojkovića.

Napredak sada na 12. mestu ima 10 bodova, koliko ima i Borac na 13. mestu.

Večeras igraju još Novi Pazar - Radnički iz Niša, a preostale utakmice 11. kola igraju se sutra.