21:45

Doskorašnji trener Votforda Slaviša Jokanović debitovao je na klupi izraelskog Makabija iz Tel Aviva pobedom u susretu sa ekipom Voždovca.

maccabi-tlv.co.il

Srpski fudbalski stručnjak Slaviša Jokanović zabeležio je prvu pobedu u ulozi trenera Makabija iz Tel Aviva.

Doskorašnji menadžer Votforda debitovao je na klupi šampiona Izraela u kontrolnom susretu sa Voždovcem koji su plavo-žuti dobili rezultatom 3:0 (0:0).

Sva tri gola fudbaleri Makabija postigli su u drugom delu igre u periodu od 51. do 75. minuta.

Vodeći pogodak za Izraelce postigao je Tal Ben Haim posle šest minuta igre u drugom delu, a šest minuta kasnije Eden Ben Basat povisio je na 2:0.

Konačan rezultat postavio je Eden Ben Basat svojim drugim golom na meču postignutim iz penala.