sreda 14.12.2016.
16:55

Evo i rekacija navijača crveno-belih posle prvih 45 minuta igre u Surdulici.

Beta/Miloš Miškov/Ev

Na poluvremenu je rezultat 1:1, početak susreta je obeležila sporna situacija pred golom domaćina kada je Srnić oboren,a sudija Grujić samo odmahnuo rukom.

Radnik je poveo u desetom mintu kaznivši težak kiks mladog MIoša Stojanvića, a crveno-veli su poravnali golom Dušana "Bejla" Anđelkovića sa 'kreča'.

Utisak je da je bilo više elemenata za penal u pomenutoj situaciji s početka meča, nego kada je Plavšić pao u 25. minutu.

Nakon dosuđenog penala je isključen trener domaćih Milorad Kosanović.

Petar Orlandić se propisno obrukao, a on je na najvećem udaru Delija na tviteru.