Jeste li videli penal za Novi Pazar?

subota 04.04.2015.
17:11

Sudija Vlado Glođović nije imao dilemu u 70. minuta utakmice između Novog Pazara i Crvenme zvezde. A vi?

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Fudbaleri Crvene zvezde imaju teško gostovanje danas u Novom Pazaru, koji je u 70. minutu meča stigao vrlo blizu pobede nad velikim favoritom.

Naime, Pazarci su tada golom Jeftovića poveli sa 2-1, iz jedanaesterca, koji je skrivio Darko Lazić.

Sve se dogodilo posle kornera za Novi Pazar sa desne strane terena, kada je lopta pogodila u ruku mladog defanzivca Crvene zvezde.

Sudija Vlado Glođović se nije odmah oglasio, pošto je usledio i pokušaj Tintora, ali ubrzo zatim je odlučio da sankcioniše crveno-bele, a precizan sa bele tačke bio je pomenuti Jeftović.

Tu situaciju kod jedanaesterca, kao i sve golove sa današnje utakmice možete da vidite OVDE.