Autor: Beta Beta
petak 15.07.2016.
17:52
Izvor: Beta

Fudbaler Partizana Marko Janković rekao je danas da njegova ekipa ne sme da "poleti" posle dobre igre u prvom meču protiv Zaglebja i naveo da se nada da će crno-beli u revašu iskoristiti šanse.

Beta/Branislav Božić/DS

"U revanšu moramo da se pazimo najviše nas. Ukoliko poletimo čitajući novine i ako se budemo zadovoljili učinjenim, neće biti dobro. Moramo da budemo smireni, staloženi, ali da maksimalno poštujemo ekipu Zaglebja.

Samo ako od prvog minuta udjemo u utakmicu kako treba, moći ćemo da prodjemo dalje. Biće izuzetno naporan meč i ko bude koncentrisaniji mislim da će dobiti. Utakmicu će možda prelomiti sitni detalji
", rekao je Janković za sajt kluba.

Fudbaleri Partizana nisu uspeli sinoć u Beogradu da pobede poljsko Zaglebje u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su odigrali 0:0.

Crno-beli su bili bolji tim na terenu, napadali su, stvarali šanse, pogodili dve prečke, a jednu od dobrih prilika nije iskoristio ni Marko Janković.

"Ostali smo dužni publici, jer nismo postigli gol. Ja sam imao verovatno najbolju šansu na utakmici i mnogo mi je žao što je nisam pretvorio u gol, kako bi dobru igru krunisali pobedom.

Nadam se da ćemo u revanšu proraditi i da ćemo prvu polušansu iskoristiti. Sinoć jednostavno nije išlo, čak i da smo ostali još dva dana na terenu. Takvi dani jednostavno dođu i nemaju veze sa fudbalskim (ne)znanjem