19:06
Izvor: Beta

Aktuelno, 27. kolo Superlige okončano je velikim iznenađenjem na ''Karađorđu''!

Beta/DraganGojić/Ds

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas u Novom Sadu Vojvodinu sa 1:0, u poslednjoj utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Pobednički gol postigao je Emanuel Obiora Odita u devetom minutu meča. Vojvodina je od 31. minuta igrala sa desetoricom, pošto je Mario Maslać dobio crveni karton.

Vojvodini je ovo drugi poraz u poslednje tri utakmice, tako da sada zaostaje za drugoplasiranim Partizanom sedam bodova.

Metalac je ovim trijumfom prekinuo crnu seriju od tri poraza, a ovim trijumfom izbio je na šesto mesto sa 41 bodom, dva manje od Radničkog i Napretka.

Evo i kompletne superligaške tabele posle 27 odigranih kola.