20:50

Sličan razvoj događaja kao u utakmici između Partizana i Rada, i rezultat isti.

BETA/BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/EV

Deseto kolo Superlige kompletirano je večerašnjim duelom Jagodine i Vojvodine.

Pobednika nije bilo, meč je završen rezultatom 1-1, pa je i Vojvodina, poput Partizana nastavila sa kiksevima u Superligi i baš kao i crno-beli, sada ima devet bodova manje od vodeće Crvene zvezde.

Slično kao u Humskoj, i ovde su gosti poveli sredinom prvog poluvremena, konkretno u 18. minutu Paločević je savladao golmana Tatića za vođstvo Vojvodine rezultatom 1-0.

Međutim, samo dva minuta je potrajala ta prednost Novosađana, pošto je u 20. minutu domaćin uzvratio i preko Ivanovića postavio konačnih 1-1.

Posle ovakvog epiloga, stanje na vrhu tabele izgleda ovako: Crvena zvezda 26, Javor Matis 20, Partizan 17, Vojvodina 17...

Jagodina je ovim osvojenim bodom ostavila OFK Beograd usamljenog na dnu tabele. Sada Jagodinci na pretposlednjem mestu imaju sedam bodova, a ''Romantičari'' šest.