nedelja 24.09.2017.
19:49

Crno-beli se nalaze na dobrom putu da upišu nova tri boda u Super ligi, ali navijače brine forma jednog od prvotimaca.

Beta/BranislavBožić/Ev

Fudbaleri Partizan postigli su dva gola u prvom poluvremenu duela sa Radom, a kako domaći nisu imali prilike da ugroze Marka Jovičića deluje da će tri boda u Humsku.

Vodeći gol za tim Miroslava Đukića postigao je Ognjen Ožegović u 15. minutu, da bi na 2:0 povisio štoper Milan Mitrović u 29. minutu prvog dela igre.

Navijači Partizana mogu da budu zadovoljni urađenim u prvom poluvremenu, ali postoji nešto što ih brine.

Leandre Tavamba je u 23. minutu imao priliku da postigne gol ali je očajno primio loptu pa je posle novog kontatka šutirao preko gola. Sve je izgledalo jako komično, a navijači Partizana smatraju da se Kamerunac ne nalazi u najboljoj formi.